Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Pattinson vishet me mire se kushdo.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Pattinson vishet me mire se kushdo.   Wed Jan 06, 2010 2:56 amRobert Pattinson (edhe pse gjysem njeri gjysem
vampir) ėshtė votuar si mashkulli VIP qe eshte veshur me mire ne 2009
sipas revistes me te famshme te modes GQ.
Ylli i “Twilight” ka kryesuar listėn e edicionit britanik tė revistės,
duke lene pas katershen e Take That (Gary Barlow, Mark Owen, Howard
Donald dhe Jason Orange), dhe Alex Tunrner te grupit ‘Arctic Monkeys’.
Nderkaq kryeministri britanik Gordon Brown ėshtė zgjedhur si me keq i
veshuri kete vit. Bashke me te ne liste jane edhe Russel Brand dhe
Nicholas Sarkozy. Mesa duket keta jane antiteza e modes…
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Pattinson vishet me mire se kushdo.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: