Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 pershendetje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ARKITEKTI_-FIERAK
Moderator
Moderator
ARKITEKTI_-FIERAK

Male
Postime : 1
Age : 32
Anėtarėsuar : 09/11/2007

pershendetje Empty
MesazhTitulli: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeFri Nov 09, 2007 2:38 pm

une jam emiljano.jam nga fieri studioj per arkitektur ne universitetin jo publik U.F.O(universitate fabrifata optime).25 vjec,viti i dyt...tjeter?!...sorry por nr e celularit se le dot Smile...uroj te kaloim mir ketu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeFri Nov 09, 2007 7:29 pm

ARKITEKTI_-FIERAK shkruajti:
une jam emiljano.jam nga fieri studioj per arkitektur ne universitetin jo publik U.F.O(universitate fabrifata optime).25 vjec,viti i dyt...tjeter?!...sorry por nr e celularit se le dot Smile...uroj te kaloim mir ketu


Ja 1 Mire Se Erdhe Midis nesh Shoku

____________________
pershendetje Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: