Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Monako, burri i Karolines puth nje grua tjeter

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Monako, burri i Karolines puth nje grua tjeter   Thu Jan 07, 2010 4:52 pmKonfirmohet kriza mes Karolines se Monakos dhe Ernst August te Hanoverit, pas daljes ne skene te nje tjeter gruaje.E perjavshmja gjermane “Bunte” ka kapur burrin e princeshes teksa puthte nje tjeter grua ne Tajlande, ne ujrat e Phuket.

Foto,
shkruan “Bunte”, jane bere me 30 dhjetor. Muaj me pare principata e
Monakos kishte pergenjeshtruar nje ndarje te mundshme mes te tyre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Monako, burri i Karolines puth nje grua tjeter
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: