Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Rihanna gjen dashurine ne Meksike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Rihanna gjen dashurine ne Meksike   Thu Jan 07, 2010 4:58 pmMberrijne fotot e para te mbretereshes se Pop-it nga Barbados, e cila duket se ka gjetur dashurine e vertete.


Rihanna
eshte pare ne Meksike ndersa perqafonte yllin e bejsbollit Matt Kemp.
Zerat e pare per nje lidhje mes tyre qarkulluan para pak ditesh, kur u
fol per nje festim sebashku te nates se nderrimit te viteve ne Dubai.

Por fotot e publikuara nga "The Sun" vertetojne thashethemet.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Rihanna gjen dashurine ne Meksike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: