Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Frike per Leona Lewis, disa minuta pa ndjenja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Frike per Leona Lewis, disa minuta pa ndjenja   Thu Jan 07, 2010 5:01 pmBota e muzikes mban frymen per disa minuta sepse Leona Lewis ka humbur ndjenjat pasi u rrezua nga kali.
Kengetarja
24 vjecare i eshte nenshtruar menjehere mjekimeve per shkak se keputi
ligamentet e gjurit pas incidentit te ndodhur ne Los Angeles.

“The
Sun” shkruan se Leona po udhetonte me kale nje dite para nates se Vitit
te Ri. “Shkoi menjehere ne ndihmen e shpejte. Te gjithe u trembem sepse
goditja ishte e forte. Pasi u mjekua nga mjeket iu rikthye humori,
madje mezi pret te hipe serish ne kale”, shprehet nje burim anonim.

Pavaresisht
incidentit, Leona nuk i ndryshoi planet per festen e fundvitit, pasi
ajo ka shkuar ne nje hotel ne Las Vegas, duke kaluar gjithe mbremjen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Frike per Leona Lewis, disa minuta pa ndjenja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: