Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Paris Hilton, serish virgjereshe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Paris Hilton, serish virgjereshe   Sat Jan 09, 2010 11:25 pmParis Hilton, e njohur per videot
thuajse porno, si dhe per faktin se eshte trashegimtare e hoteleve
Hilton, kerkon qe te jete serish nje virgjereshe.

Sipas
disa miqve te saj, mesohet se Paris kerkon qe te beje nje nderhyrje
kirurgjikale ne nje klinike gjinekologjike te Beverly Hills, si prove
dashurie per lojtarin e bejsbollit Doug Rheinardt, me te cilin do te
martohet brenda vitit 2010.

Paris ka zgjedhur te beje kete teknike shume te perdorur sidomos ne Brazil, por edhe ne vendet myslimane
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Paris Hilton, serish virgjereshe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: