Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Erdhi koha e modeleve extralarge

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Erdhi koha e modeleve extralarge   Sat Jan 09, 2010 11:28 pmVit i Ri, forma te reja. Lamtumire
trupa skelet, si te Kate Moss apo Victoria Beckham, sot bejne karriere
ikonat e reja te bukurise femerore, vajza e gra te mbushura dhe plot
forma.

Keshtu V Magazine kthen syte te modele si Candice Huffine, Marquita Pring, Michelle Olson, Tara Lynn e Kasia P.

Tara, qartazi mbipeshe nuk e ka problem te pozoje nudo dhe njekohesisht te jete shume sensuale.

Pervec fushatave anti-anoreksi askush nuk guxonte te publikonte sherbime te tera fotografike te modeleve extralarge.

V Magazine i hap rrugen modeleve te shendosha per te qene ikonat e reja te joshjes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Erdhi koha e modeleve extralarge
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: