Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Sharon Stone rikthehet ne tv me “Law & Order”

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 33
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Sharon Stone rikthehet ne tv me “Law & Order”   Sat Jan 09, 2010 11:59 pmAktorja hollivudiane Sharon Stone do marre pjese ne xhirimet e kater serive te reja te “Law & Order: Special Victims Unit”.
Lajmin
e ben te ditur “Entertainment Weekly” qe thekson se Stone do luaje ne
rolin e polices qe bashkepunon me detektivet Sabler dhe Benson. “Eshte
dicka e vecante te kesh nje yll si Stone ne serial”, shprehet
producenti.

Kjo nuk eshte shfaqja e pare ne televizion per
Stone, pasi ne vitin 2004 fitoi nje cmim Emmy per serialin “The
Practice”, ndersa nje vit me pas mori pjese ne serialin dramatik
“Huff”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Sharon Stone rikthehet ne tv me “Law & Order”
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: