Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Ne certifikaten e vdekjes se Michael Jackson

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Ne certifikaten e vdekjes se Michael Jackson   Mon Jan 11, 2010 1:00 pm

Vdekja e Michael Jackson ishte vrasje. Kėshtu ėshtė shrkuar nė
ēertifikatėn e vdekjes sė yllit tė muzikės, vitin qė kaloi, bėn tė
ditur britanikja “Neės of the Ėorld” e cila ka publikuar edhe
dokumentin nė fjalė.

Ēertifikata origjinale e cila
daton nė 7 korrik 2009, nuk ėshtė bėrė kurrė publike. Mjeku ligjor
Christopher Rogers, sipas kėtij burimi mediatik, shkruan se Jackson
vdiq si pasojė e njė intoksikimi tė fortė me Propofol'', i shkaktuar
nga injektimet nė gjak bėrė nga njė person tjetėr. fajtori i dyshuar
pėr kėtė rast, do tė ishte mjeku personal i Jackosnit Conrad Murray, i
cili rrezikon tė akuzohet dhe tė dėnohet mė pas.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ne certifikaten e vdekjes se Michael Jackson
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: