Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Belgjike, nje minister del i i dehur para kamerave

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Belgjike, nje minister del i i dehur para kamerave   Mon Jan 11, 2010 2:36 pm

Ministrit belg tė Pensioneve i ėshtė
kėrkuar largimi nga qeveria pasi ai u shfaq i dehur para telekamerave.
Skandali i Michel Daerden ka marrė pėrmasa tė mėdha nė Belgjikė dhe
opininoni publik i ėshtė vėnė kundėr, duke e cilėsuar sjelljen e tij,
“tė papranueshme”.Kėtė qėndrim e ka mbajtur edhe partia e pavarur e Aleancės sė re Flamandre qė kėrkoi dorėheqjen e menjėhershme tė ministrit.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Belgjike, nje minister del i i dehur para kamerave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Kuriozitete-
Kėrce tek: