Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Zvicer, gjobe rekord per shoferin e Ferrarit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Zvicer, gjobe rekord per shoferin e Ferrarit   Mon Jan 11, 2010 2:42 pm

Gjobe rekord per nje shofer ne
Zvicer. Milioneri qe po udhetonte me makinen e tij Ferrari Testarossa
eshte ndaluar nga policia ne rruget e veri-lindjes se Zvicres me 137
km/h.Ngjarja ndodhi ne kantonin e San
Gallos ku milioneri pasi eshte njohur me shkeljen, u gjobit me 290 mije
franga zviceriane ose 201 mije euro. Lajmin e ben te ditur gazeta
vendase “Blick”.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Zvicer, gjobe rekord per shoferin e Ferrarit   Mon Jan 11, 2010 3:19 pm

e se ka lek ky mos e vrit mendje se spyet per gjoba ky hahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Zvicer, gjobe rekord per shoferin e Ferrarit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Kuriozitete-
Kėrce tek: