Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Elvana Gjata: Dashuria ėshtė jetė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Elvana Gjata: Dashuria ėshtė jetė   Mon Jan 11, 2010 2:51 pm

Nė njė intervistė pėr shtojcėn “Summer Pages”, kėngėtarja
Elvana Gjata ka refuzuar tė flasė pėr tė dashurin e saj porse ka lėnė
tė kuptohet se ndihet shumė mirė nė lidhjen e saj.

“Kam nevojė qė edhe unė tė kem jetėn time private, por mund tė them
qė ndihem shumė mirė”, ėshtė shprehur kėngėtarja duke shtuar se
dashuria ėshtė jetė dhe se investon shumė pėr tė.
Elvana sė fundmi ėshtė prezantuar me njė kėngė ndryshe nga stili i saj i mėparshėm- “Hitech”.
“Nė fakt, ‘Hitech’ pėrfaqėson stilin e muzikės qė bėj, por muzika
evoluon nga dita nė ditė dhe krijon pėrshtypjen e njė stili tė ri. Mė
pėlqen qė tė vij gjithmonė ndryshe duke ndryshuar imazhin tim gjithmonė
me profesionalizėm”, shton Elvana.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Elvana Gjata: Dashuria ėshtė jetė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: