Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Kaltrina Selimi prezanton hitin e radhės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Kaltrina Selimi prezanton hitin e radhės   Mon Jan 11, 2010 2:53 pm

Javėn e kaluar Kaltrina Selimi ėshtė prezantuar me
videoklipin e kėngės sė re, tė cilėn e ka realizuar nė bashkėpunim me
kantautorin nga Shqipėria, Flori.

“Kėnga titullohet ‘Hajt’ dhe ėshtė njė kėngė e realizuar nė
Shqipėri. Pėr tekstin dhe muzikėn kam bashkėpunuar ne Florian
Mumajesin-Florin dhe jam ndarė mjaft e kėnaqur me gjithė realizimin”,
ėshtė shprehur kėngėtarja nė njė intervistė pėr “Infopress”.
Kaltrina njofton se Flori e ka kompozuar, orkestruar dhe e ka
shkruar pjesėn mė tė madhe tė tekstit, derisa njė strofė e ka shkruar
vetė kėngėtarja bashkė me vėllanė e saj.
Videoklipi i kėngės “Hajt” ėshtė xhiruar nė Prishtinė, ndėrsa realizimin e ka bėrė produksioni “Pixels”.

Videoklipi i kėngės “Hajt” dhe tekstin mund te shikoni ketu:

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Kaltrina Selimi prezanton hitin e radhės   Mon Jan 11, 2010 3:37 pm

kengetare mir kjo shum simpatike ama Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Kaltrina Selimi prezanton hitin e radhės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: