Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 linda prezent

Shko poshtė 
AutoriMesazh
linda
antar i ri
antar i ri


Female
Postime : 3
Anėtarėsuar : 11/11/2007

linda prezent Empty
MesazhTitulli: linda prezent   linda prezent Icon_minitimeTue Nov 13, 2007 8:21 pm

hey everybody un jom linda nga tropoja kisha dashte me me pranu ne forumin e juj ishalla jom e mirepritune tek ju
me respekte LINDA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

linda prezent Empty
MesazhTitulli: Re: linda prezent   linda prezent Icon_minitimeTue Nov 13, 2007 8:30 pm

Linda Mire Se Erdhe Midis nesh je e mire pritur Dhe Faleminderit Qe na Viziton Very Happy Shum Thx

____________________
linda prezent Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
linda
antar i ri
antar i ri


Female
Postime : 3
Anėtarėsuar : 11/11/2007

linda prezent Empty
MesazhTitulli: Re: linda prezent   linda prezent Icon_minitimeSun Dec 02, 2007 3:14 pm

ares flm per mirpritjen mirpritjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RIDII
vip
vip
RIDII

Male
Postime : 125
Age : 32
Anėtarėsuar : 02/11/2007

linda prezent Empty
MesazhTitulli: Re: linda prezent   linda prezent Icon_minitimeMon Dec 03, 2007 9:04 am

linda mirseerdhe e kalofsh sa me bukur ketu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
CoNNecT
SuperAdmin
SuperAdmin
CoNNecT

Male
Postime : 13
Anėtarėsuar : 02/12/2007

linda prezent Empty
MesazhTitulli: Re: linda prezent   linda prezent Icon_minitimeSat Dec 22, 2007 10:16 am

Mire Se Vjen Linda Ja Kalofsh Bukur Mes Shoqeris Tone Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.Grand-Family.Tk
ilir
antar i ri
antar i ri
ilir

Male
Postime : 25
Age : 29
Vendodhja Vendodhja : Kucove
Anėtarėsuar : 04/10/2007

linda prezent Empty
MesazhTitulli: Re: linda prezent   linda prezent Icon_minitimeSat Dec 22, 2007 1:47 pm

linda mire se erdhe ne forumin tone,shpresoj qe tia kalosh mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
EnRy
Moderator
Moderator
EnRy

Male
Postime : 13
Age : 32
Anėtarėsuar : 04/08/2007

linda prezent Empty
MesazhTitulli: Re: linda prezent   linda prezent Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 4:43 pm

mire se erdhe midis nesh..

kalofsh sa me mire ketu Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
linda prezent Empty
MesazhTitulli: Re: linda prezent   linda prezent Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
linda prezent
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: