Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 Pershendetje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Spice_Girl
antar i ri
antar i ri
Spice_Girl

Female
Postime : 1
Age : 30
Anėtarėsuar : 06/06/2007

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 8:27 pm

Pershendetje Te Gjitheve une jam Mira Nga Kucova jam 18 Vjece Edhe jetoj Ne itali.Ciao kalofshi Mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RIDII
vip
vip
RIDII

Male
Postime : 125
Age : 32
Anėtarėsuar : 02/11/2007

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 4:04 am

mirseerdhe mira e kalofsh sa me bukur ketu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 8:28 pm

Mira mire Se Erdhe.te Njof Une Ty Me Duket Apo joooooo ????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
Sponsored content
Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: