Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 pershendetje o njerez

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Marian
Moderator
Moderator
Marian

Male
Postime : 17
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : kucove
Anėtarėsuar : 18/11/2007

pershendetje o njerez Empty
MesazhTitulli: pershendetje o njerez   pershendetje o njerez Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 9:21 pm

[b]un jam mariani ju pershendes te gjithve dhe them tia kalojm mir bashk ,,,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RIDII
vip
vip
RIDII

Male
Postime : 125
Age : 32
Anėtarėsuar : 02/11/2007

pershendetje o njerez Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje o njerez   pershendetje o njerez Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 4:03 am

mirseerdhe marian
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendetje o njerez
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: