Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Studionin vipat ne web, u vidhnin me pas vilat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Studionin vipat ne web, u vidhnin me pas vilat   Mon Jan 18, 2010 11:23 pm


Gjate javes duhet te paraqiten ne
gjykaten e Los Angeles anetaret e nje bande qe “Los Angeles Times” i ka
quajtur si “Bling Ring”.Rasti
i hajduteve te bizhuterive jo vetem ka terhequr vemendjen e mediave
lokale, por edhe te gjigandeve mediatik si “New York Times”.

Gjashte
adoleshente, te gjithe rreth moshes 20 vjecare, dyshohen se u kane
vjedhur yjeve te rinj gure te cmuar, ora, veshje firmato dhe aksesore
luksi me nje vlere prej 3 milione dollaresh.

Viktimat: nga
Paris Hilton tek Lindsay Lohan, Megan Fox dhe Orlando Bloom. Goditje
perfekte te realizuara kryesisht fale mediave online dhe rrjeteve
sociale si “Twitter”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Studionin vipat ne web, u vidhnin me pas vilat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: