Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Claudia Schiffer shtatzene me femijen e trete

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Claudia Schiffer shtatzene me femijen e trete   Mon Jan 18, 2010 11:25 pmDy muaj me pare beri nje set fotografik me Helena Christensen dhe Eva Herizogoven, dy ikona te tjera te pasarelave.Sot Claudia Schiffer, 40 vjec eshte shtatzene 5 muaj e gjysme me femijen e saj te trete.

"Jemi shume te lumtur dhe mezi presim qe te zgjerojme familjen tone", tha Schiffer ne nje komunikate.

Modelja
dhe bashkeshorti i saj Matthew Vaughn, prodhues kinematografik britanik
u martuan ne vitin 2002 dhe kane dy femije 6 dhe 5 vjec.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Claudia Schiffer shtatzene me femijen e trete
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: