Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Barack, feste surprize per ditelindjen e Michelle

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Barack, feste surprize per ditelindjen e Michelle   Mon Jan 18, 2010 11:27 pmPresidenti amerikan, Barack Obama i
ka rezervuar nje darke surprize bashkeshortes Michelle per diten e 46
vjetorit te lindjes se saj.Kreu
i Shtepise se Bardhe kishte prenotuar ne nje restorant te famshem bio
ne Washington. Zonja e pare qe mbushi 46 vjec, veshi nje fustan te zi,
ndersa ne shoqerine e ciftit ishin edhe pjesetare te tjere te familjes
e miq, te cilet pranuan ftesen per te qene te pranishem ne restorantin
“Nora”.

Vajzat e familjes, Malia dhe Sasha qendruan ne
Shtepine e Bardhe. Restoranti “Nora” eshte i pari ne SHBA qe ka marre
licencen bio, ndersa nje menu baze kushton 66 dollare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Barack, feste surprize per ditelindjen e Michelle
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: