Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Jessica Simpson, e dashuruar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Jessica Simpson, e dashuruar   Mon Jan 18, 2010 11:31 pmPas marteses se deshtuar me Nick
Lachey, nje flirt me John Mayer dhe nje lidhjeje te rendesishme me
yllin e futbollit Tony Romo, Jessica Simpson ka gjetur dashurine fale
muzikantit Billy Corgan, me te cilin deshiron te kete edhe nje krijim
te perbashket.Kengetarja
29-vjecare nuk ka vonuar shume dhe ka publikuar ne Twitter nje foto ne
studion e regjistrimit me prodhuesin Kerry Brown.

Bjondja bukuroshe ka shkruar nje melodi dhe thote se ndihet e frymezuar, ndersa Billy eshte pergjigjja e Zotit per lutjet e saj.

Simpson
eshte e lidhur me Billy-n, 42-vjecar pas nje feste ne Los Angeles ne
muajin nentor. Miqte e saj thone se Jessica eshte shume e dashuruar me
Billy-n.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Jessica Simpson, e dashuruar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: