Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Curtney, tatuazhe te rinj ne trup

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Curtney, tatuazhe te rinj ne trup   Mon Jan 18, 2010 11:38 pmTattoo, nudizem dhe twitter.
Curtney Love, mbreteresha e rock-ut ka postuar disa prej imazheve ne
rrjetin social Twitter, ku duket thuajse nudo me tatuazhet e saj te
rinj ne krah dhe gjoks dhe shpine.


Ajo
tashme ka stampuar ne lekure lule te vogla, te cilat gjithesesi nuk
fshehin pamjen e saj te crregullt, syte me rrathe si dhe dobesim i
theksuar.

Ne dhjetor kengetarja humbi kujdestarine e vajzes se saj 17-vjecare, frut i marredhenies me liderin e
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Curtney, tatuazhe te rinj ne trup
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: