Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Lady Gaga lodhja i shkakton probleme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Lady Gaga lodhja i shkakton probleme   Mon Jan 18, 2010 11:40 pmViti 2009 i ka dhuruar nje fame te
madhe si kengetare, duke u cilesuar si zbulimi i vitit dhe e ardhmja e
muzikes pop, por nuk mund te thuhet e njejta gje per keto dy jave te
para te vitit 2010.

Behet
fjale per kengetaren Lady Gaga, e cila ka anuluar nje show per shkak te
lodhjes se madhe fizike e mendore qe i ka shkaktuar turneu “Monsters
Ball” dhe shfaqjet e shumta televizive.

Biondja amerikane e ka
paguar kete mbingarkese pasi kaloi nje gjendje te fiketi pak para se te
dilte ne skenen e “Purdue University” ne Indiana, duke anuluar
gjithcka. Mjeku siguron se kengetarja eshte ne gjendje te mire
shendetesore por duhet te pushoje per disa dite. “Kam qare per ore te
tera pasi m’u duk sikur ju braktisa.

Nje ore para spektaklit
me merreshin mendte dhe kisha probleme me frymemarrjen. Mjeket me thane
se rrahjet e zemres ishin jo normale per shkak te lodhjes dhe
dehidratimit. Degjoja publikun nga dhoma ime dhe kembengula per te
ardhur ne koncert por nuk mund te beja asgje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Lady Gaga lodhja i shkakton probleme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: