Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Moss ndryshon look-un, floke me “rebele”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Moss ndryshon look-un, floke me “rebele”   Mon Feb 01, 2010 10:32 pm


Kate Moss ka ndryshuar look-une flokeve duke u paraqitur e transformuar ne publik.
Modelja
britanike vjen me nje imazh teresisht te rinovuar per nga forma dhe
pjeserisht nga ngjyra. Ne javen parisiene te modes ajo eshte shfaqur me
floke te prere shkurt dhe te ngrire.

Edhe gjate prezantimit te
linjes se saj te cantave “Longchamp” ne “Ritz Hotel”, floket e
bukuroshes nuk kane qene te sistemuara me kujdes, duke zgjedhur nje
stil me rebel. Por nje ndryshim te vogel ka edhe ne ngjyre pasi jemi
mesuar ta shikojme shpesh here bionde, ndersa kete here jane vene re
edhe nuanca gri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Moss ndryshon look-un, floke me “rebele”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: