Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 JETMIRI (Big Brother 2010)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: JETMIRI (Big Brother 2010)   Sat Feb 06, 2010 10:18 pm

Mosha: 25 vjeē . Vendbanimi: Vlorė .Vendlindja: Vlorė

Arsimi:
I lartė, “Shkenca Politike”, Romė

Statusi civil:
Beqar

Thotė pėr veten:
“Jam egocentrik, shakaxhi dhe zemėrmirė. Relacionohem shpejt me njerėzit dhe jam gjithnjė aktiv”.

Eksperiencat:
Ėshtė nė prag tė diplomimit pėr
Shkenca Politike. Deri tani ka provuar punė nga mė tė ndryshmet, qė nga
kamarier, ndihmės-kuzhinier, animator, asistent, etj. Ėshtė larguar pėr
nė Itali qė nė moshėn 13 vjeēare.

Familja:
Pėrbėhet nga prindėrit dhe motra, e
cila studion pėr Mjekėsi. Ka 12 vjet qė jeton larg tyre. Ēdo gjė e ka
arritur me forcat e tij. Rruga drejt maturimit ka qenė e vėshtirė, por
ai ia ka dalė mbanė.

Interesa & hobi:
Lexon shumė filozofi,
histori, shkenca, etj. Ėshtė natyrė shumė kurioze. Do tė zbulojė sa mė
shumė lidhur me natyrėn njerėzore, zanafillėn, masonerinė, okultet e
lashta, etj. Nė kėndvėshtrimin e tij, njeriu ėshtė njė specie nė evolim
tė vazhdueshėm. Kontributi mė i madh qė mund tė japė gjithsecili nga ne
ėshtė lufta pėr pėrmirėsimin e kulturės dhe realizimin e asaj qė quhet
begati e lumturi.

Marrėdhėniet me femrat:
Tė shkėlqyera.

Hyn nė Big Brother…
pėr tė sjellė njė model tė ri nė shoqėrinė shqiptare, modelin e tė riut qė di t’i bėjė tė gjitha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
JETMIRI (Big Brother 2010)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: