Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 SELDI (Big Brother 2010)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: SELDI (Big Brother 2010)   Sat Feb 06, 2010 10:23 pm

Mosha: 23 vjeē
Vendbanimi:
Tiranė
Vendlindja:
Tiranė
Arsimi:
I lartė, Akademia e Arteve tė Bukura, Kanto
Statusi civil:
Beqar

Thotė pėr veten: “Jam i hapur, i komunikueshėm, shumė i suksesshėm me femrat. Mė pėlqen tė jem nė qendėr tė vėmendjes dhe ia arrij gjithmonė”.

Eksperiencat:
Vazhdon studimet nė degėn e
kantos. Ka marrė pjesė nė Top Fest dhe Kėngėn Magjike. Nuk i ėshtė
dashur tė punojė, pasi tė gjitha tė ardhurat e nevojshme ia siguron e
ėma, e cila ka njė biznes privat.

Familja:
Nėna ėshtė familja e tij e vetme.
Prindėrit janė ndarė qė kur ai ishte vetėm 1 vjeē. Babain e takon
rrallė dhe kur i duhet tė flasė pėr tė ndjehet jo shumė komod. Jeton
vetėm dhe e ėma mundohet t’ia bėjė jetėn sa mė tė lumtur. Lidhja qė ka
me nėnėn ėshtė vėrtet e rrallė. Ajo ėshtė i vetmi njeri pėr tė cilin ai
do hiqte dorė nga gjithēka, po tė nevojitej.

Interesa & hobi:
Pėlqen jetėn aktive, veshjet trendy dhe fundjavat i kalon gjithnjė nė shoqėri.

Marrėdhėniet me femrat:
Gjithnjė tė mira. Ėshtė gjithė kohės i rrethuar nga femra.

Hyn nė Big Brother…
pėr tė fituar famė nė rrugėn e muzikės dhe pse jo, pėr tė marrė ēmimin e madh!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
SELDI (Big Brother 2010)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: