Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 PAMELA (Big Brother 2010)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: PAMELA (Big Brother 2010)   Sat Feb 06, 2010 10:31 pm

Mosha: 23 vjeē
Vendbanimi:
Tiranė
Vendlindja:
Korēė
Arsimi:
I lartė, diplomuar pėr Punė Sociale
Profesioni:
Agjente udhėtimesh
Statusi civil:
Beqare

Thotė pėr veten: “Jam tip i hapur, pa komplekse. Pėrshtatem kollaj. Jam e qetė dhe spontane”.

Eksperiencat:
Puna si agjente shitjesh i pėlqen.
Pjesa mė e bukur ėshtė kur vjen stina e verės dhe agjencia organizon
udhėtimet turistike pėr stafin. Ėshtė marrė me modė, konkurse bukurie
dhe ka bėrė disa shėrbime fotografike, por me kalimin e viteve, kjo ka
mbetur mė shumė si njė hobi e sė kaluarės. Do pėlqente tė studionte
Juridikun.

Familja:
Jeton me prindėrit dhe vėllain mė tė
vogėl. Me nėnėn konsumon gjithēka, kurse me babain mė pak. Kur vjen
darka dhe ajo duhet tė dalė, ėshtė mami ajo qė e merr babain me tė mira.

Interesa & hobi:
Pamela ėshtė njė vajzė
tipike kryeqyteti. Ditėn e sheh sportive dhe tė angazhuar me punė,
kurse mbrėmjeve ėshtė gjithnjė elegante, mė look mė tė kuruar, e
trukuar dhe gati pėr tė bėrė qejf. Mbrėmjeve i pėlqen tė shijojė njė
gotė verė me miqtė, kurse fundjavat i kalon nėpėr pub-e.

Marrėdhėniet me meshkujt:
S’kanė qenė asnjėherė
njė problem. Nuk i mungon kurrė vėmendja. Momentalisht po shijon
beqarinė. Nuk pėlqen ta kthejė kokėn pas. I duket kohė e humbur.

Hyn nė Big Brother…
pėr tė provuar famėn dhe pėr tė vėnė nė provė personalitetin e saj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
PAMELA (Big Brother 2010)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: