Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 DOMENIKA (Big Brother 2010)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: DOMENIKA (Big Brother 2010)   Sat Feb 06, 2010 10:34 pm

Mosha: 24 vjeē
Vendbanimi:
Firenze, Itali
Vendlindja:
Vlorė
Arsimi:
I lartė, “Akademia e Arteve tė Bukura”, Firenze, Itali.
Statusi civil:
Beqare

Thotė pėr veten: “Unė jam kėshtu siē mė shikoni, e
qeshur, e lirshme dhe gjithnjė me buzėqeshje nė fytyrė. E marr jetėn si
tė mė vijė. Mė pėlqen tė njoh njerėz tė rinj”.

Eksperiencat:
Ėshtė nė prag tė diplomimit nė
degėn e skenografisė. Pėlqen shumė artin nė pėrgjithėsi. Ka bėrė disa
shėrbime fotografike. Ka mijėra foto nė arkivin e saj.

Familja:
Nėna e saj Valentina ėshtė gjithēka qė
ka nė jetė. Prindėrit janė divorcuar qė kur ajo ishte vetėm pak
muajshe. Babai tani ka njė familje tjetėr. Mamanė e quan motėr, shoqe,
shok. Me tė konsumon ēdo bisedė. Para se tė hynin nė Big Brother vunė
njė bast: kush nga tė dyja do hynte nė shtėpi, do t’i paguante tjetrės
njė udhėtim pėr njė Dubai. Domenika nuk e dinte qė nėna e saj do bėhej
njė nga banorete shtėpisė sė Big Brother.

Interesa & hobi:
Pėlqen ēdo gjė qė ka lidhje me shkollėn qė ndjek. Fotografia ėshtė pasioni mė i madh, por edhe teatri e kinematografia.

Marrėdhėniet me meshkujt:
Me meshkujt nuk i ka punėt dhe aq mirė. Pjesėn mė tė madhe tė kohės nuk e di se ēfarė kėrkon.

Hyn nė Big Brother…
pėr tė bėrė qejf!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
DOMENIKA (Big Brother 2010)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: