Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 GJIMI (Big Brother 2010)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: GJIMI (Big Brother 2010)   Sat Feb 06, 2010 10:37 pm

Mosha: 29 vjeē
Vendbanimi:
Stavanger, Norvegji
Vendlindja:
Milot
Arsimi:
Ėshtė duke ndjekur fakultetin ekonomik part-time.
Profesioni:
Asistent menaxher nė njė firmė norvegjeze
Statusi civil:
Beqar (bashkėjeton)

Thotė pėr veten: “Jam tip i hapur, pa komplekse. Pėrshtatem nė ēdo lloj ambienti. Jam dinak dhe egocentrik”.

Eksperiencat:
Jeton nė Stavanger tė Norvegjisė prej 10 vjetėsh. Puna e tij e parė ka qenė si pėrkthyes italishteje pėr KFOR-in nė Prishtinė.

Familja:
Pėrbėhet nga prindėrit dhe 4 motrat.
Prindėrit nuk e njohin mė, duke qenė se ka shumė vite larg Shqipėrisė.
Me nėnėn ka raport mė tė afėrt. Ajo ėshtė shumė e lidhur me tė.

Interesa & hobi:
Synon tė investojė nė jug
tė Shqipėrisė pėr tė ndėrtuar njė resort bashkė me disa miq tė tij.
Ėshtė kuzhinier i shkėlqyer. Ėshtė frekuentues i rregullt i jetės sė
natės. Kėrcen shumė mirė dhe pohon se shpesh femrat i josh me anė tė
kėrcimit.

Marrėdhėniet me femrat:
Pėr momentin, femra e
jetės sė tij ėshtė njė, Elisabeta, njė vajzė norvegjeze, me tė cilėn
bashkėjeton prej disa vitesh. Thotė se ajo nuk do ta kishte problem
nėse Gjimi do krijonte njė raport brenda shtėpisė, duke qenė se ata
janė njė ēift mjaft i hapur.

Hyn nė Big Brother…
Sepse ka kohė qė e ėndėrron dhe ėshtė gati tė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
GJIMI (Big Brother 2010)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: