Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 haki (Big Brother 2010)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: haki (Big Brother 2010)   Sat Feb 06, 2010 10:40 pm

Mosha: 34 vjeē
Vendbanimi:
Prishtinė
Vendlindja:
Prishtinė

Arsimi: I lartė (Aktrim, magjistraturė pėr Gazetari)

Profesioni:
Moderator nė radion “Blue Sky”, Prishtinė

Statusi civil:
I martuar

Thotė pėr veten:
“Unė jam Kika… jam ky qė shikoni, nuk fsheh asgjė!”.

Eksperiencat:
Punon prej 10 vjetėsh nė Radion
“Blue Sky”, radio publike qė u dedikohet tė rinjve dhe aty ka show-n e
tij qė quhet “Wolt” e qė mbahėt ēdo mbrėmje. Dashuria e tij mbetet
aktrimi, pėr tė cilin dhe ka studiuar. Ėndrra e tij ėshtė tė ketė njė
emision tė tijin nė Top Channel dhe tė lexojė dokumentaret e
Explorer-it.

Familja:
Pėrbėhet nga gruaja Linda dhe tre
fėmijėt: Remesiana, Redoni dhe Rea. Ėshtė prind i devotshėm dhe
bashkėshort i pėrkryer. Me Lindėn ėshtė njohur qė fėmijė. Kur u
martuan, ajo ishte 18 vjeē, ndėrsa Hakiu 20. Me gjithė peshėn e viteve,
dashuria e tyre ėshtė nėjsoj si ditėn e parė.

Interesa & hobi:
Pėlqen sportet dhe muzikėn. Herė pas here shkruan dhe kur ka kohė tė lirė shkon pėr peshkim.

Marrėdhėniet me femrat:
Nė Prishtinė e njohin pėr aventurier, por ėshtė thjesht njė pėrshtypje. Pohon se gruan nuk e ka tradhėtuar asnjėherė.

Hyn nė Big Brother…
pėr tė fituar!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
haki (Big Brother 2010)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: