Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Shkenca ime e preferuar!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Shkenca ime e preferuar!   Sat Feb 13, 2010 12:19 am

Shkenca ime e preferuar eshte Astronomia. Kjo shkence me pelqen me
shume se te gjitha shkencat e tjera ekzakte sepse te njeh me ligjet e
gjithesise, vendosjen e trupave qiellore dhe ekzistencen e tyre. Me
pelqen te kem dituri mbi planetet, asteroided, kometat, meteoret dhe
meteoridet, galaktikat e shumta etj etj, prandaj e klasifikoj kete
shkence si te preferuaren time.

Po shkenca juaj e preferuar cila eshte?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Shkenca ime e preferuar!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Teknologji-
Kėrce tek: