Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Sony Ericson Satio (Idou) ne shitje,

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Sony Ericson Satio (Idou) ne shitje,   Sat Feb 13, 2010 12:24 amModeli i shumėpritur me fotoaparat prej 12 megapikselash nga Sony
Ericsson pėrfundimisht ka dal nė shitje, por me ēmim tė lartė, madje
edhe pėr tregun evropian.


Sony Ericsson Satio (Idou) ėshtė
celular fotoaparati i tė cilit ka hiq mė pak se 12.1 megapiksela, me
auto-fokus nė prekje, blix Xeon, lidhje Wi-Fi, e tė dhėnat ruhen nė
kartelėn microSDHC dhe tė gjitha kėto nė sistemin e shkėlqyeshėm
operativ Symbian S60 OS 5th edition.

Hardueri i celularit tė ri
ėshtė shumė i ngjashėm me konkurrentėt: 600Mhz AMR Cortex CPU me
sistemin grafik PowerVR SGX, e nė tė njėjtin konfigurim bazohen edhe
Apple iPhone 3GS, Nokia N900 e Samsung i8910 Omnia HD.


Gjithsesi ēmimi prej 550 eurosh ėshtė i lartė, por pajisja Sony
Ericsson Satio (Idou) ėshtė shumė e kėrkuar, prandaj nuk do tė duhej tė
ketė probleme me shitjen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Sony Ericson Satio (Idou) ne shitje,
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Teknologji-
Kėrce tek: