Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Pėrshėndesni njėri - tjetrin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albina
vip
vip
avatar

Female
Postime : 176
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Italia
Anėtarėsuar : 04/11/2007

MesazhTitulli: Pėrshėndesni njėri - tjetrin   Thu Nov 29, 2007 8:54 pm

pershendetje te gjitheve si keni kaluar sote shume qetesi ketu si ka mundesi...???
Ares ca ben bukurosh ca na thua ndonje gje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com/
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndesni njėri - tjetrin   Thu Nov 29, 2007 9:20 pm

ic ja rime shume dobet po me ecen forumi po nejse me kalimin e kohes bukuroshe do permirsohet. po edhe ti nuk na solle ndonje shoqeeeeee Razz

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Albina
vip
vip
avatar

Female
Postime : 176
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Italia
Anėtarėsuar : 04/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndesni njėri - tjetrin   Thu Nov 29, 2007 9:27 pm

ehuuuu po une i thash 1er 2her 3her po ca ti bej ti fus plumbin hahaha Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com/
fatjoni-007
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 60
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Kucove
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndesni njėri - tjetrin   Thu Nov 29, 2007 9:47 pm

Ere ares mos u merzit se ka dhe me keq..se do i bejm reklam ne tani ter diten ne internet ca do bejm ja do e kalojme kohen ne kete forum:) do i them un nje patriote do regjistrohet se zben se ska nga ja mban Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.welcometokucova.tk
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndesni njėri - tjetrin   Thu Nov 29, 2007 10:16 pm

hahahaha ok noku rofsh

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Albina
vip
vip
avatar

Female
Postime : 176
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Italia
Anėtarėsuar : 04/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndesni njėri - tjetrin   Thu Nov 29, 2007 10:17 pm

pershendetje fatjon....te besh ate ti do jete mire se une plasa duke i thene njerzve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com/
RIDII
vip
vip
avatar

Male
Postime : 125
Age : 31
Anėtarėsuar : 02/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndesni njėri - tjetrin   Thu Nov 29, 2007 10:36 pm

c behet ketej mer pazar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Albina
vip
vip
avatar

Female
Postime : 176
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Italia
Anėtarėsuar : 04/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndesni njėri - tjetrin   Thu Nov 29, 2007 10:47 pm

ja rime pse ste pelqen fare tyy ??? Razz Ares po ky ore po na ben presion neve gocave meru pake ti se e ke ne gjinine tende
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com/
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndesni njėri - tjetrin   Thu Nov 29, 2007 10:58 pm

❤ Albina ❤
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
Albina
vip
vip
avatar

Female
Postime : 176
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Italia
Anėtarėsuar : 04/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndesni njėri - tjetrin   Thu Nov 29, 2007 11:01 pm

:scratch: :afro: kujdes se e kam padronin Razz e kam tet vlla te dashur edhe mos ti them 1 fjale se ta nderq qefin ai Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com/
CoNNecT
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 13
Anėtarėsuar : 02/12/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndesni njėri - tjetrin   Mon Dec 03, 2007 9:23 am

OoOoOoO Xhemal Se Desh harrova me ju pershendet Razz ckemi ca keni bo mire eee allll me i fjal ????? shpresoj te jeni mire tgjith dhe ju a boft zoti fush me lule gjith jeten Very Happy ciao Rrespekte By Padrino
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.Grand-Family.Tk
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndesni njėri - tjetrin   Mon Dec 03, 2007 8:37 pm

Pershendetje edhe ti lal dhe kalofsh mire Bye
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
RIDII
vip
vip
avatar

Male
Postime : 125
Age : 31
Anėtarėsuar : 02/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndesni njėri - tjetrin   Thu Dec 06, 2007 8:59 am

albina urte me mua se te nxorra jasht Razz ...connect figure ckemi mir ti?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Albina
vip
vip
avatar

Female
Postime : 176
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Italia
Anėtarėsuar : 04/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndesni njėri - tjetrin   Thu Dec 06, 2007 6:17 pm

Uaaaaaaaaaaa Sa I Paedukate....!!!! Por Nuk Me Nxjer Dote Jashte Se Sa Te Kem Aresin Nukj Me Nxjer Dote Njeri....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com/
Guest
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndesni njėri - tjetrin   Fri Dec 07, 2007 6:57 pm

Pershendetje te gjitheve.shume pak pershendetje ku jane kucovaretpaskan humbur.nuk kane dhe faj per shkak te energjise.kalofshi sa me mire te gjithe .ciao
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Marian
Moderator
Moderator
avatar

Male
Postime : 17
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : kucove
Anėtarėsuar : 18/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndesni njėri - tjetrin   Sat Dec 08, 2007 6:38 pm

pershendes te gjith ata qe me duan dhe i dua Razz hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ilir
antar i ri
antar i ri
avatar

Male
Postime : 25
Age : 28
Vendodhja Vendodhja : Kucove
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndesni njėri - tjetrin   Sat Dec 08, 2007 7:08 pm

Pershendetje te gjitheve dhe ne vecanti Ares,Marjanin,Albinen, Fatjonin.Jeni 1sha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
CoNNecT
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 13
Anėtarėsuar : 02/12/2007

MesazhTitulli: ridoooooooooo ;)   Mon Dec 10, 2007 1:18 pm

RIDII shkruajti:
c behet ketej mer pazarleji re se pazar per sock 5 po bohet po leje se ato han faja rehat e qet Razz:P:P ajd klm alll
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.Grand-Family.Tk
fatjoni-007
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 60
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Kucove
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndesni njėri - tjetrin   Wed Dec 19, 2007 8:15 pm

Albina shkruajti:
pershendetje fatjon....te besh ate ti do jete mire se une plasa duke i thene njerzve

Po mi albina ca esht ajo fjale ne ter diten ne internet rime qe rime mos te bejme dicka per kete forum. Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.welcometokucova.tk
fatjoni-007
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 60
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Kucove
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndesni njėri - tjetrin   Wed Dec 19, 2007 8:17 pm

ilir shkruajti:
Pershendetje te gjitheve dhe ne vecanti Ares,Marjanin,Albinen, Fatjonin.Jeni 1sha

Ku je re lipe se ke humb fare hajde re ketu te interneti se na ka mar malli hec se do te le 1 ore free se je bo cuni mire haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.welcometokucova.tk
Guest
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndesni njėri - tjetrin   Wed Jan 02, 2008 3:12 pm

ka ndonje gjo ketj nga tregu...............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndesni njėri - tjetrin   Wed Jan 02, 2008 5:49 pm

haahahahhahah ka shume gjera

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndesni njėri - tjetrin   Wed Jan 02, 2008 5:51 pm

Cito :
Ku je re lipe se ke humb fare hajde re ketu te interneti se na ka mar malli hec se do te le 1 ore free se je bo cuni mire haha
cne ti re se i le pa leke ti edhe pastaj me kerkon lek borxh mua per te ikur ne ndonje vend... ė puno aty leri llafet

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blerina
antar i ri
antar i ri
avatar

Female
Postime : 31
Anėtarėsuar : 03/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndesni njėri - tjetrin   Sun Jan 06, 2008 1:17 pm

Pershendetje Te Gjitheve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RIDII
vip
vip
avatar

Male
Postime : 125
Age : 31
Anėtarėsuar : 02/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndesni njėri - tjetrin   Sun Jan 06, 2008 6:32 pm

pershendetje bijt e mi Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fatjoni-007
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 60
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Kucove
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndesni njėri - tjetrin   Sun Jan 06, 2008 11:10 pm

pershedes ares, dj-loat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.welcometokucova.tk
al_pacino_2008
antar i ri
antar i ri


Male
Postime : 3
Age : 28
Vendodhja Vendodhja : kucove
Anėtarėsuar : 06/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndesni njėri - tjetrin   Sun Jan 06, 2008 11:29 pm

fatjoni-007 shkruajti:
pershedes ares, dj-loat

pershendes administratorin ARESIN eshte 1 dhe FATJONIN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
al_pacino_2008
antar i ri
antar i ri


Male
Postime : 3
Age : 28
Vendodhja Vendodhja : kucove
Anėtarėsuar : 06/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndesni njėri - tjetrin   Sun Jan 06, 2008 11:31 pm

pershendes dhe dj-negron ahah eshte njesh fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndesni njėri - tjetrin   Sun Jan 06, 2008 11:31 pm

al_pacino_2008 shkruajti:
fatjoni-007 shkruajti:
pershedes ares, dj-loat

pershendes administratorin ARESIN eshte 1 dhe FATJONIN

Ore leri pershendetjet por futi nje prezantim aty shpejt e shpejt

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RIDII
vip
vip
avatar

Male
Postime : 125
Age : 31
Anėtarėsuar : 02/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndesni njėri - tjetrin   Mon Jan 07, 2008 8:50 am

ku jeni mer trima ..dilni nga vrima Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
v0geLusHjA_e_BuKuR
vip
vip
avatar

Female
Postime : 143
Age : 29
Vendodhja Vendodhja : iN ChiNa :)
Emploi : student
Anėtarėsuar : 08/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndesni njėri - tjetrin   Wed Jan 09, 2008 7:16 pm

nje pershendetje per stafin e ktij forumit tbuckur Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndesni njėri - tjetrin   Wed Jan 09, 2008 8:53 pm

wowwwwwwww shume flm te puc folt yvi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
v0geLusHjA_e_BuKuR
vip
vip
avatar

Female
Postime : 143
Age : 29
Vendodhja Vendodhja : iN ChiNa :)
Emploi : student
Anėtarėsuar : 08/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndesni njėri - tjetrin   Thu Jan 10, 2008 2:22 am

Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
v0geLusHjA_e_BuKuR
vip
vip
avatar

Female
Postime : 143
Age : 29
Vendodhja Vendodhja : iN ChiNa :)
Emploi : student
Anėtarėsuar : 08/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndesni njėri - tjetrin   Thu Jan 10, 2008 2:19 pm

dua te pershendes mamin babin motren i dua shumeeee
gjithashtu dhe te gjithe ato qe me duan dhe me duan dhe me duan dhe i dua
Razz:P:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndesni njėri - tjetrin   Thu Jan 10, 2008 6:53 pm

shume flm per pershendetjen tende
dhe a e di pse po te them flm
sepse une te dua une te dua une ta dua
dhe ti me do
dhe keshtu shume flm
Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
v0geLusHjA_e_BuKuR
vip
vip
avatar

Female
Postime : 143
Age : 29
Vendodhja Vendodhja : iN ChiNa :)
Emploi : student
Anėtarėsuar : 08/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndesni njėri - tjetrin   Thu Jan 10, 2008 7:08 pm

hahaahahahahahaa

ska gje e kemi per detyreeee Razz:P:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndesni njėri - tjetrin   Thu Jan 10, 2008 9:39 pm

puc gushen

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
v0geLusHjA_e_BuKuR
vip
vip
avatar

Female
Postime : 143
Age : 29
Vendodhja Vendodhja : iN ChiNa :)
Emploi : student
Anėtarėsuar : 08/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndesni njėri - tjetrin   Fri Jan 11, 2008 1:54 pm

kith kith ne faqeee Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
v0geLusHjA_e_BuKuR
vip
vip
avatar

Female
Postime : 143
Age : 29
Vendodhja Vendodhja : iN ChiNa :)
Emploi : student
Anėtarėsuar : 08/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndesni njėri - tjetrin   Fri Jan 11, 2008 1:55 pm

pershendes te gjithe forumistat qe ndodhen online

dmth veten timeee


:lol!:


se ju tjert ju paska kap gjumiii...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
albor
antar i ri
antar i ri


Male
Postime : 11
Age : 30
Anėtarėsuar : 10/12/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndesni njėri - tjetrin   Fri Jan 18, 2008 11:08 pm

pershendetje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndesni njėri - tjetrin   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pėrshėndesni njėri - tjetrin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Pershendetje Dhe Urime-
Kėrce tek: