Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 DiCaprio e Winslet janė vėtėm miq

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: DiCaprio e Winslet janė vėtėm miq   Tue Feb 16, 2010 8:56 pm

Leonardo DiCaprio thotė se bashkaktorja e tij nga filmat
“Titanic” dhe “Revolutionary Road”, Kate Winslet, ėshtė njėra nga
shoqet e tij mė tė dashura.
Aktori 35-vjeēar, i cili pėr herė tė parė bashkėpunoi me Winslet nė
hit-filmin e vitit 1997, “Titanic”, pranon se filmi ka pasur ndikim tė
madh nė jetėn e tyre, pėr shkak tė interesimit tė madh tė mediave.

Nė filmin tjetėr, “Revolutionary Road”, DiCaprio dhe Winslet ėshtė
dashur tė shfaqin njė skenė seksuale para burrit tė Kate, Sam Mendes
(regjisorit tė filmit), mirėpo aktori i ka thėnė revistės Esquire se ka miqėsi aq tė mirė me Kate, sa qė nuk e ka pasur aspak tė vėshtirė pėr tė realizuar atė skenė.

“Kate Winslet ėshtė njėra nga shoqet e mia mė tė dashura. Ne kemi
njė besim tė madh te njėri-tjetri dhe i kemi tė qarta qėllimet e asaj
qė bėjmė. Unė e kam njohur Katen shumė para Sam Mendes”, ka shpjeguar
DiCaprio.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
DiCaprio e Winslet janė vėtėm miq
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: