Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Fox nė Emporio Armani

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Fox nė Emporio Armani   Tue Feb 16, 2010 8:58 pm

Nuk mund tė kėtė asnjė koment pėr reklamėn e re tė veshjeve tė brendshme nga Megan Fox – pasi qė vet trupi i saj flet.Bukuroshja e filmit “The Transformers” kohėve tė fundit ka
nėnshkruar pėr tė reklamuar firmėn “Emporio Armani” e cila do tė
lansohet linjėn e veshjeve tė brendshme muajin qė vjen.

Tani reklama ėshtė duke u shtypur dhe pėrgatitjen janė nė pėrfundim e sipėr.
Prodhuesit e reklamės janė fokusuar nė pjesė tė ndryshme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Fox nė Emporio Armani
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: