Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Nora aksident me makinė nė Tiranė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
beni
antar i ri
antar i ri


Male
Postime : 2
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : kosova
Anėtarėsuar : 24/03/2011

MesazhTitulli: Re: Nora aksident me makinė nė Tiranė   Thu Mar 24, 2011 6:04 pm

Smile shum mir qka me than
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
beni
antar i ri
antar i ri


Male
Postime : 2
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : kosova
Anėtarėsuar : 24/03/2011

MesazhTitulli: Re: Nora aksident me makinė nė Tiranė   Thu Mar 24, 2011 6:07 pm

:cheers: qe ki lid pr sdyti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nora aksident me makinė nė Tiranė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: