Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Eranda klip i ri “Modeli mė i mire''

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Eranda klip i ri “Modeli mė i mire''   Tue Feb 16, 2010 9:03 pm

Eranda Libohova ditėt e fundit ka sjellė njė kėngė interesante dhe njė klip tė ri qė mban titullin “Modeli mė i mirė”.Nė njė intervistė pėr “Sh2”, Eranda ka thėnė se arsyeja qė
e ka titulluar kėshtu kėngėn ėshtė pėr t’iu referuar kėngėtarėve, tė
cilėt gjithmonė mbeten modelė pėr tė tjerėt.

Videoklipi i kėngės ėshtė realizuar nga regjisori Alexander nė
bashkėpunim me Supersonic TV, ndėrsa pėr kėngė ajo ka bashkėpunuar me
Big Bastėn.

Pėr ēdo personalitet muzikor qė formohet, ekzistojnė dhjetėra modele
artistesh, tė cilėve mund t’u referohesh, por kur ky personalitet ka
njė talent dhe njė origjinalitet, ai thjesht i referohet dhe nuk ka
nevojė ta kopjojė atė, dhe kėshtu ai krijon modelin e tij”, i
pėrgjigjet kėngėtarja pyetjes nėse ajo ka njė model.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Eranda klip i ri “Modeli mė i mire''
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: