Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Vesa Luma nė Londėr

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Vesa Luma nė Londėr   Tue Feb 16, 2010 9:17 pm

Kėngėtarja Vesa Luma pritet qė nė javėn e dytė tė janarit tė
vizitojė Londrėn dhe nė kėtė rast tė blejė edhe biletėn pėr tė parė
ndeshjen ndėrmjet Chelsea dhe Sunderland.
Njė burim i afėrt me kėngėtaren ka thėnė pėr Rozė se ajo do tė bėjė
edhe shopping nė kryeqytetin anglez, i cili kohėve tė fundit ėshtė
mbėrthyer nga temperaturat e ulėta, tė cilat shėnojnė deri nė -30 gradė
Celsius.

Vesa, nė fund tė vitit, kishte lansuar hitin e saj tė ri “Edhe njė
fundvit” dhe mėsohet se ka regjistruar edhe studimet e magjistraturės
pėr shkenca tė komunikimit masiv.

Vesa, aktualisht ėshtė “single” dhe tė gjitha thashethemet pėr ndonjė lidhje janė tė pavėrteta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Vesa Luma nė Londėr
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: