Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire


Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Mirė se erdhėt nė www.shpirtilir.com Faleminderit Per Viziten Me Respekt Stafi


 Nėse kjo ėshtė vizita juaj e parė nė forum, ju rekomandojmė qė tė vizitoni Pyetėsorin duke klikuar mbi tė. Do t'u duhet qė tė regjistroheni perpara se tė postoni: klikoni mbi butonin mė lart qė tė filloni regjistrimin. Ju lutem Rregjistrohuni per te pare gjitha Forumet dhe Postet.

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Rregullorja

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Rregullorja

RregullorjaJu lutemi te lexoni rregulloren para se te regjistroheni..Mos zbatimi i saj ju con drejt perjashtimit
22Sat Dec 19, 2009 4:42 am
Alibaba_Me_40_Hajdut Kushtet e rregjistrimit
AlBaNiA PeOpple Empty
 

Te duam Njeri-Tjetrin

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Sugjerime per Permisimin e Forumit

Sugjerime per Permisimin e ForumitNa ndihmoni me sugjerimet e juaja pėr mbarvajtjen e forumit!
00
Asnjė mesazh i ri

Prezantimet E Antareve

Prezantimet E AntareveRruga pėr nė forum fillon nga prezantimet.Njė mundėsi mė shumė pėr tu njohur me njeri -tjetrin.
56296Sun Jul 15, 2012 12:59 pm
Adea Spa... Pershendetje!
Asnjė mesazh i ri

Pershendetje Dhe Urime

Pershendetje Dhe UrimeKėndi i pėrshendetjeve dhe urimeve. Pėrshendetmikun tuaj nga bota virtuale nė raste ditėlindjesh, gezimeve, festavekombėtare dhe fetare, urime pėrgezimesh ne raste tė martesave apondodhive tė tjera.
28301Tue Dec 20, 2011 8:26 pm
AnGeL_DrEamS Pershendetje te gjith sport-dasheve!
Asnjė mesazh i ri

Intervista ekskluzive me anėtarėt

Intervista ekskluzive me anėtarėtIntervista me anėtarėt e forumit tė jenė korrekte duke mos prekur privatėsinė personale dhe nuk lejohen ofendime.
413Thu Dec 08, 2011 6:23 pm
ONUFRI Interviste ekskluzive me  J0Ny
Asnjė mesazh i ri

Mundesi bashkėpunimi

Mundesi bashkėpunimiKėtu do tė mund tė njiheni me ofertat e reja tė webfaqes dhe tė arsyetoni mbi to.
11Mon Dec 19, 2011 2:17 pm
AnGeL_DrEamS Ofert:  Reklamo Biznesi per vetem 10 $ / muaj.
AlBaNiA PeOpple Empty
 

Lajme Nga Vendi edhe Bota

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Me te fundit

Me te funditLajmet e dites do ti gjeni ketu...
5758Wed Jul 04, 2012 6:20 pm
Alibaba_Me_40_Hajdut Meshkujt me tė cilėt nuk duhet tė martohen femrat
Asnjė mesazh i ri

Kronike & Aktualitet

Kronike & AktualitetLajme nga vendi edhe nga bota
132134Thu May 24, 2012 10:06 am
Nina Zgjedhja e presidentit, mė 30 maj raundi i parė
Asnjė mesazh i ri

Teknologji

TeknologjiNe kete rubrike gjenden artikuj te ndryshem nga teknologjia.
6785Sun May 20, 2012 9:35 pm
ONUFRI Google rrezikon tė gjobitet me miliona dollarė, shkeli tė drejtat e sigurisė tė pėrdoruesve
Asnjė mesazh i ri

Sport

SportGjithcka reth Sportit shqiptar dhe te huaj.
9799Thu May 24, 2012 10:11 am
Nina Rekodmeni botėror vizitė nė Shqipėri pėr 100-vjetorin e pavarėsisė
Asnjė mesazh i ri

Show Biz

Show BizLajmet e fundit nga bota e VIP-ave,te fshehtat e tyre,jeta e tyre private dhe ajo publike..
268283Mon May 28, 2012 12:48 pm
Osumi Edhe Rita Ora ne jurine e “X Factor”
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete

KurioziteteKetu mund te gjeni kuriozitete te ndryshme, te cuditshme por te verteta..
7576Thu May 24, 2012 10:29 am
Nina Gjashte arsyet pse tradheton nje mashkull
Asnjė mesazh i ri

Ekonomi

EkonomiArtikuj, shkrime, analiza, lajme, diskutime dhe biseda ne lidhje me ekonomine e financen.
5156Wed May 23, 2012 8:11 pm
SmiLey I kthehen bashkėpunimit
AlBaNiA PeOpple Empty
 

Tema Shoqerore

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Ndodhi nga jeta juaj

Ndodhi nga jeta juajCastet me Te Bukura edhe me te Kqija te jetes tuaj.
776Mon Dec 12, 2011 10:55 pm
AnGeL_DrEamS Ndodhi nje dite...
Asnjė mesazh i ri

Poezit Me Te Bukura!!!

Poezit Me Te Bukura!!!Poezi dashurie
2677Sun Jul 15, 2012 12:44 pm
Adea Spa... Nje poezi per veren
Asnjė mesazh i ri

Tema Shoqerore

Tema ShoqeroreShkruani ne kete forum mbi problemet aktuale shqiptare.
1988Wed Jun 13, 2012 3:19 pm
Ares Cila prej 4 stineve te vitit ju ben te ndjeheni mire eshte m
Asnjė mesazh i ri

Humor

HumorThonė qė e qeshura tė zgjat jetėn, por edhe rrudhat... Humori ynė ėshtė i vecantė, vetėm pėr tė shtuar jetėn! Le tė qeshim sa tė mundemi me humor dhe barcaleta tė ndryshme Shqiptare dhe te huaja!
70132Sat Jul 14, 2012 11:59 pm
Adea Spa... humor:padrejtesia
Asnjė mesazh i ri

Dashuri dhe pasion

Dashuri dhe pasionE kanė cilėsuar si ndjenjėn mėtė bukur, mė tė dhimbshme, mė tėėmbėl, mė hyjnore, mė tė pakuptueshme... Po jusi do e pėrcaktonit dashurinė? Jeni te mirėpriturnė temat mėse tė gjetura, ku do tė zbuloni misterine kėsaj, qė ėshtė mė shumė se njendjenjė!
21122Mon Dec 12, 2011 11:27 pm
AnGeL_DrEamS Keshtijell apo kasolle ?!
Asnjė mesazh i ri

Fjal Te Urta

Fjal Te UrtaFjal Te Urta
1533Wed Jun 13, 2012 3:16 pm
Ares Aforizma & Thėnie te menēura!!
AlBaNiA PeOpple Empty
 

Galeria

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Foto Femrash

Foto FemrashPostoni Fotot E Femrave Shikim Te Kendshem
9169Tue Nov 29, 2011 6:20 pm
leart pato ♥LeGaLly ♥ BlOnDe♥ :: Foto
Asnjė mesazh i ri

Foto CIft, Femra & Meshkuj

Foto CIft, Femra & MeshkujPostoni Ketu Shikim Te Kendshem
121Wed Nov 02, 2011 7:24 pm
ONUFRI Foto Cift
Asnjė mesazh i ri

Foto Te Ndryshme

Foto Te NdryshmeFoto Te Bukura
4118Tue Jan 17, 2012 1:34 pm
AnGeL_DrEamS Foto me levizje me te bukurat by Onufri
AlBaNiA PeOpple Empty
 

Filma

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Filma Shqip, (Humor).

Filma Shqip, (Humor).Shikoni Filma Humor ne Shqip Nga Aktoret Me Te Mir Te Shqiperis.
7179Wed May 23, 2012 8:03 pm
SmiLey Borxhliu  (humorė)     (Filėm Shqip)
Asnjė mesazh i ri

Kinematogrfia dhe Televizioni Shqiptare

Kinematogrfia dhe Televizioni ShqiptareDiskutojme ne kete forum per Kinematografin dhe Televizioni shqipetare
2121Fri Feb 01, 2008 7:52 pm
Ares DIRTY DANCING----kercim dashurie
Asnjė mesazh i ri

Filma Te Huaj

Filma Te HuajShikoni edhe postoni Filmat tuaj te preferuar...
1011Thu Dec 22, 2011 5:20 pm
AnGeL_DrEamS  * MOVIE WORLD *   -  Shikoni Filma OnLine.
AlBaNiA PeOpple Empty
 

Muzika

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Muzik Te Huaja

Muzik  Te HuajaDegjoni edhe postoni kenget tuaja te huaja..
234234Fri Dec 16, 2011 11:07 pm
AnGeL_DrEamS ue Buena Tu Ta Remix-Fuego, Black Point, Mozart, Sensato, Monkey Black, Los Pepes
Asnjė mesazh i ri

Muzik Shqipetare

Muzik ShqipetareDegjoni edhe postoni Muzik Shqiptare
2727Thu Nov 17, 2011 6:07 pm
Alibaba_Me_40_Hajdut STINE feat. Alida - Lucky Girl 2011 (Official Music Video)
AlBaNiA PeOpple Empty
 

Kultura dhe Historia

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Qytetet Shqiptare

Qytetet ShqiptareGjithcka Reth Qyteteve Shqiptare...
3135Sat Oct 23, 2010 7:07 pm
ONUFRI Gjirokastra
Asnjė mesazh i ri

Arti Shqiptar

Arti ShqiptarNe kete forum te gjithe dashamirsit e artit shqiptar mund te shkruajne mendimet dhe te publikojne veprat e tyre.
17119Sun Oct 31, 2010 4:23 pm
ONUFRI "Shqiptari", sot premiera nė Tiranė
Asnjė mesazh i ri

Shkrimtaret

ShkrimtaretShkrimtari i Shquar Shkelqim Servet Ago
4166Sat Dec 17, 2011 6:17 pm
ONUFRI Andon Zako Ēajupi
Asnjė mesazh i ri

Letersia Shqiptare

Letersia ShqiptarePostoni ne kete forum mendimet tuaja per letersin shqiptare dhe pjese nga poezit ose romanet me te preferuara
31261Wed Nov 02, 2011 8:29 pm
ONUFRI Gjendja kritike e librit dhe kritika
Asnjė mesazh i ri

Guzhina Shqiptare & Huaj

Guzhina Shqiptare & HuajMund te gjeni receta gatimi te tradites shqiptare dhe asaj te huaj... Ju Lutemi Postoni Dhe Ato Qe Dini

109111Fri Jan 15, 2010 9:17 pm
ONUFRI Bamje jahni  ((( Recet )))
Asnjė mesazh i ri

Histori

HistoriShkruani ne kete forum mbi historin kombėtare shqiptare dhe ate botėrore ndėr shekuj e ngjarjet mė domethėnėse dhe vendimtare.
1625Wed Dec 21, 2011 6:42 pm
ONUFRI Histori e Hershme - Pellazge, Ilire dhe Epirote
Asnjė mesazh i ri

Gjuha Shqipe

Gjuha ShqipeHistoria e gjuhes shqipe, zhvillimi dhe vlerat e gjuhes sone. Pra le te hedhim ne kete forum gjthshka qe ka te beje me gjuhen shqipe
48Wed May 23, 2012 8:36 pm
SmiLey Njė Komb, Njė ABETARE
Asnjė mesazh i ri

Filozofia

FilozofiaKetu do te gjeni: Vepra , Terma dhe Shprehje Filozofike.
2727Mon Dec 05, 2011 5:26 pm
AnGeL_DrEamS RRUGA E LUFTETARIT BRENDESOR
Asnjė mesazh i ri

Psikologjia

PsikologjiaKetu do te informoheni me gjithcka persa i perket Psikologjis dhe problemeve te saj.
1010Mon Dec 05, 2011 5:40 pm
AnGeL_DrEamS Arti lehtėson simptomat e alcajmerit
Asnjė mesazh i ri

Trashegimia Natyrore

22Tue May 22, 2012 11:36 am
ONUFRI PARKU KOMBETAR I LLOGARASE
AlBaNiA PeOpple Empty
 

Shkencat Natyrore

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Kimia & Biologjia

Kimia & BiologjiaKetu mundeni te sillni cdo gje qe i perket biologjise edhe kimise, pytje-pergjigjje dhe shum informacione.
3232Wed May 23, 2012 8:22 pm
SmiLey Antigjenet
Asnjė mesazh i ri

Fizika & Astronomia

Fizika & AstronomiaInformacione te ndryshme mbi Fiziken dhe Astronomine.
2553Fri Dec 02, 2011 11:19 pm
ONUFRI Fizika bėrthamore
Asnjė mesazh i ri

Matematika

MatematikaMatematika, detyra, dhe zgjedhje, ekuacione dhe shum qka qe ka te bej me Matematikėn.
55Fri Dec 02, 2011 10:22 pm
ONUFRI Microsoft Math v3.0.1184
Asnjė mesazh i ri

Gjeografia & Gjeologjia

Gjeografia & GjeologjiaGjithcka mbi Gjeografine dhe Gjeologjine.
2430Mon Dec 05, 2011 4:27 pm
AnGeL_DrEamS  10 qytete qe i zhduku natyra
AlBaNiA PeOpple Empty
 

Warez^Aplikacione/Appz

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Informatike & Webmastering

Informatike & WebmasteringBota einformatikes,programe dhe informacione te nevojshme per pc tuaj.
77Mon Dec 21, 2009 11:44 pm
Ares Dekstopin bėje Website
Asnjė mesazh i ri

Pyetje dhe Pergjigje [Ndihm]/ S.O.S

Pyetje dhe Pergjigje [Ndihm]/ S.O.SKetu mund te beni pyetje rreth gjiithcka qe ju intereson te dini mbi forumin,Prej Pc apo ndonje teme tjeter.Keni nevoje per ndihme?I keni provuar te gjitha por askush s'ju ka ndihmuar?Provojeni dhe ketu,asgje nuk ju kushton...
115Fri Oct 03, 2008 5:24 pm
SoulAsasins Ndihme Per Paqartesite Qe Keni
Asnjė mesazh i ri

PHP Cripts/CSS/ Html/ C++/ Java/ ejt

PHP Cripts/CSS/ Html/ C++/ Java/ ejtKetu mund te gjeni scripte programme indexa java script e shume gjera tjera qe kan te gjajn me gjuhen prgramuse PHP Cripts/CSS/ Html/ C++/ Java/ ejt
12Thu Nov 17, 2011 8:22 pm
AnGeL_DrEamS Alibaba Script :D
Asnjė mesazh i ri

Lojra/Games

Lojra/GamesKetu do te gjeni lojra te ndryshme per te shkarkuar
2647Tue Nov 29, 2011 5:25 pm
ONUFRI ~shkronja e par~
AlBaNiA PeOpple Empty
 

Shkarkoni Programe

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Download

DownloadKtu do kemi Programe muzik etj,per pc tuaj!
84109Fri Jun 13, 2008 12:27 pm
Alibaba_Me_40_Hajdut WebDownloaders [59 Files]
Asnjė mesazh i ri

IRC World

IRC WorldGjithcka rreth Internet Really Chat. (IRC) Ketu do te mund te njiheni me komandat e IRC.
1024Sat Jul 14, 2012 1:01 am
Endi^fr Kerkesa per Access
AlBaNiA PeOpple Empty
 

Koshi Forumit

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Koshi Forumit

Koshi ForumitKetu do te shkojne te gjitha temat e pavlefshmedhe ato qe jane krijuar nga dy here.Te nderuar antare perpara se tehapni nje teme duhet te jini te sigurte qe ajo nuk egziston,per tjualehtesuar kete gje ju keshilloj qe perpara se te hapni nje teme,me parebeni nje kerkim rreth asaj teme tek "KERKO"nese nuk del asnje teme etille atehere postoni.
818Mon Dec 19, 2011 11:24 am
Klea@Love Sugjerim...
AlBaNiA PeOpple Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 3881 artikuj
Forumi ka 961 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Adea Spa...
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 300 mė Fri Nov 18, 2011 6:53 pm

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Users having a birthday today : endri elbassan (29), endri_09 (29), klodian borici (28), shkelqim shqau (42)
Users with a birthday within the next 3 days: Asi (29), bona (59), gaz (33), Inna (29), mashkull (29), shejtanka (33)
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]