Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 Pershendetje te gjitheve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
H2O
antar i ri
antar i ri


Male
Postime : 1
Anėtarėsuar : 18/11/2007

Pershendetje te gjitheve Empty
MesazhTitulli: Pershendetje te gjitheve   Pershendetje te gjitheve Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 8:46 pm

Pershendetje te gjitheve!Une jam Bledi ose sic me njohin ne chat me nickname H[2]O.Flas nga egjipti studioj per gazetari.Shpresoj tia kalojme mire bashke....Ne vecanti pershendes Derrin e di vete kush eshte Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 33
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

Pershendetje te gjitheve Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve   Pershendetje te gjitheve Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 8:51 pm

Mire Se Erdhe Derkuc Ose Me Mire te Them Mire Se te Mora me Zor hahahha

____________________
Pershendetje te gjitheve Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Jolaaa
antar i ri
antar i ri
Jolaaa

Female
Postime : 12
Age : 33
Vendodhja Vendodhja : itali
Anėtarėsuar : 08/12/2011

Pershendetje te gjitheve Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve   Pershendetje te gjitheve Icon_minitimeFri Dec 09, 2011 12:44 am

Pse me zor i mer njerezit ti zgjebe???Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 33
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

Pershendetje te gjitheve Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve   Pershendetje te gjitheve Icon_minitimeSun Dec 11, 2011 1:48 pm

Normale.... Razz

____________________
Pershendetje te gjitheve Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
AnGeL_DrEamS

Male
Postime : 403
Age : 28
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

Pershendetje te gjitheve Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve   Pershendetje te gjitheve Icon_minitimeMon Dec 12, 2011 7:41 am

H2O shkruajti:
Pershendetje te gjitheve!Une jam Bledi ose sic me njohin ne chat me nickname H[2]O.Flas nga egjipti studioj per gazetari.Shpresoj tia kalojme mire bashke....Ne vecanti pershendes Derrin e di vete kush eshte Razz

Mire se erdhe Bledo Smile

____________________
Pershendetje te gjitheve 87205658
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
Sponsored content
Pershendetje te gjitheve Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve   Pershendetje te gjitheve Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje te gjitheve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: