Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Gezuar Festat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albina
vip
vip
Albina

Female
Postime : 176
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Italia
Anėtarėsuar : 04/11/2007

MesazhTitulli: Gezuar Festat   Mon Dec 31, 2007 2:46 pm

Pershendetje Te Gjitheve Dhe Gezuar Vitin E Ri..... Kalofshi Sa Me Mire Te Gjithe Bye Bye
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com/
Kledjo
antar i ri
antar i ri
Kledjo

Male
Postime : 18
Age : 35
Anėtarėsuar : 29/10/2007

MesazhTitulli: Re: Gezuar Festat   Tue Jan 01, 2008 8:11 pm

Hey Gezuar Te gjithve edhe Viti I Mbaresis Per te gjithe !!!!![/u][/b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
v0geLusHjA_e_BuKuR
vip
vip
v0geLusHjA_e_BuKuR

Female
Postime : 143
Age : 29
Vendodhja Vendodhja : iN ChiNa :)
Emploi : student
Anėtarėsuar : 08/01/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar Festat   Thu Jan 10, 2008 3:57 pm

Urimeee Urimeeee

Gezuar Vitin E Ri 2008

Sa me shume lumturi,mbaresi,shoqeri
dhe dashuri ne jeten tuaj

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:cheers: :cheers: :cheers:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Re: Gezuar Festat   Thu Jan 10, 2008 6:48 pm

o te kem nuse une ty sa mire do ishte

ter diten me ty do rija
Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
v0geLusHjA_e_BuKuR
vip
vip
v0geLusHjA_e_BuKuR

Female
Postime : 143
Age : 29
Vendodhja Vendodhja : iN ChiNa :)
Emploi : student
Anėtarėsuar : 08/01/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar Festat   Thu Jan 10, 2008 7:14 pm

Alibaba_Me_40_Hajdut shkruajti:
o te kem nuse une ty sa mire do ishte

ter diten me ty do rija
Razz Razz


sa miree ti kshu eeee Razz

pse sta merr menja se ta kisha merzit ty eeee????? :pale:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Gezuar Festat   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Gezuar Festat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Pershendetje Dhe Urime-
Kėrce tek: