Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire - Portali


Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht:
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» Pershendetje!
AlBaNiA PeOpple - Portali Icon_minitimeSun Jul 15, 2012 12:59 pm nga Adea Spa...

» Nje poezi per veren
AlBaNiA PeOpple - Portali Icon_minitimeSun Jul 15, 2012 12:44 pm nga Adea Spa...

» humor:padrejtesia
AlBaNiA PeOpple - Portali Icon_minitimeSat Jul 14, 2012 11:59 pm nga Adea Spa...

» humor:loja miqesore
AlBaNiA PeOpple - Portali Icon_minitimeSat Jul 14, 2012 11:51 pm nga Adea Spa...

» humor:testi
AlBaNiA PeOpple - Portali Icon_minitimeSat Jul 14, 2012 11:42 pm nga Adea Spa...

» poezia me e bukur per vendin tim
AlBaNiA PeOpple - Portali Icon_minitimeSat Jul 14, 2012 9:54 pm nga ONUFRI

» Kerkesa per Access
AlBaNiA PeOpple - Portali Icon_minitimeSat Jul 14, 2012 1:01 am nga Endi^fr

» Meshkujt me tė cilėt nuk duhet tė martohen femrat
AlBaNiA PeOpple - Portali Icon_minitimeWed Jul 04, 2012 6:20 pm nga Alibaba_Me_40_Hajdut

» pershendetje
AlBaNiA PeOpple - Portali Icon_minitimeWed Jun 20, 2012 8:02 pm nga gesi

» Aksidentohet autobusi nė Qafė-Krrabė, tė plagosur
AlBaNiA PeOpple - Portali Icon_minitimeSat Jun 16, 2012 4:46 pm nga Alibaba_Me_40_Hajdut

Kush ėshtė nė linjė
3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 300 mė Fri Nov 18, 2011 6:53 pm
Statistikat
Forumi ka 961 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Adea Spa...

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 3881 artikuj v 1928 temat
Top posters
ONUFRI
AlBaNiA PeOpple - Portali Vote_lcapAlBaNiA PeOpple - Portali Voting_barAlBaNiA PeOpple - Portali Vote_rcap 
Alibaba_Me_40_Hajdut
AlBaNiA PeOpple - Portali Vote_lcapAlBaNiA PeOpple - Portali Voting_barAlBaNiA PeOpple - Portali Vote_rcap 
Ares
AlBaNiA PeOpple - Portali Vote_lcapAlBaNiA PeOpple - Portali Voting_barAlBaNiA PeOpple - Portali Vote_rcap 
AnGeL_DrEamS
AlBaNiA PeOpple - Portali Vote_lcapAlBaNiA PeOpple - Portali Voting_barAlBaNiA PeOpple - Portali Vote_rcap 
Albina
AlBaNiA PeOpple - Portali Vote_lcapAlBaNiA PeOpple - Portali Voting_barAlBaNiA PeOpple - Portali Vote_rcap 
v0geLusHjA_e_BuKuR
AlBaNiA PeOpple - Portali Vote_lcapAlBaNiA PeOpple - Portali Voting_barAlBaNiA PeOpple - Portali Vote_rcap 
RIDII
AlBaNiA PeOpple - Portali Vote_lcapAlBaNiA PeOpple - Portali Voting_barAlBaNiA PeOpple - Portali Vote_rcap 
Darius
AlBaNiA PeOpple - Portali Vote_lcapAlBaNiA PeOpple - Portali Voting_barAlBaNiA PeOpple - Portali Vote_rcap 
fatjoni-007
AlBaNiA PeOpple - Portali Vote_lcapAlBaNiA PeOpple - Portali Voting_barAlBaNiA PeOpple - Portali Vote_rcap 
ViRuS-24
AlBaNiA PeOpple - Portali Vote_lcapAlBaNiA PeOpple - Portali Voting_barAlBaNiA PeOpple - Portali Vote_rcap 
Show Biz
Sondazh
Cila prej 4 stineve te vitit ju ben te ndjeheni mire eshte me e mire per ju ?
Pranvera
AlBaNiA PeOpple - Portali Vote_lcap17%AlBaNiA PeOpple - Portali Vote_rcap
 17% [ 4 ]
Vera
AlBaNiA PeOpple - Portali Vote_lcap42%AlBaNiA PeOpple - Portali Vote_rcap
 42% [ 10 ]
Vjeshta
AlBaNiA PeOpple - Portali Vote_lcap21%AlBaNiA PeOpple - Portali Vote_rcap
 21% [ 5 ]
Dimri
AlBaNiA PeOpple - Portali Vote_lcap21%AlBaNiA PeOpple - Portali Vote_rcap
 21% [ 5 ]
Totali i votave : 24
Gjuha Shqipe
Filma Shqiptar
Qytetet Shqiptare
Lajme Shqip
Humor-Barcaleta
Kuriozitete
Lajme Sportive
Nje poezi per veren
AlBaNiA PeOpple - Portali Icon_minitimeSun Jul 15, 2012 12:44 pm nga Adea Spa...
Erdhi vera o femij,
erdhen pushimet o te rinj,
erdhen pemet e perimet,
me to edhe vitaminet,
erdhen lulet me te bukura,
me to shume momente te lumtura,
erdhi vapa shume e nxehte,
te punosh nuk eshte lehte,
erdhi deti e pishina,
e naten …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
poezia me e bukur per vendin tim
AlBaNiA PeOpple - Portali Icon_minitimeSat Jul 14, 2012 9:09 pm nga Adea Spa...
Peja zemra e kosoves,
me ujin e pijshem te rugoves,
me malet e tij sheruese,
e gjith kosova duhet te jet krenuese,
kemi parkun karagaq,
nga parqet e tjera aty eshte paq,
pastaj vjen lumi i bardh,
qe nga malet ai ka adh,
bukurin na dhurojn …

[ Mė shumė ]
Komentet: 1
jeta ime ....
AlBaNiA PeOpple - Portali Icon_minitimeWed May 23, 2012 7:44 pm nga irsi
AlBaNiA PeOpple - Portali Hc6c7g10

Mė merr nė krahė tani qė kam pėr ty nevojė
mos mė lėr tė vdes, jo se meritoj
mos mė lėr tė shuhem, jetėn pėr ty tė humb
mė ndihmo tė lutem, a mendon pėr mua , dikur mė doje shumė..[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Lot o Lot
AlBaNiA PeOpple - Portali Icon_minitimeWed May 23, 2012 7:42 pm nga irsi
AlBaNiA PeOpple - Portali 58910

Nga sytė e mi pse nuk largohesh dot?
Pse nuk mė ler tė mprehem nė paqe?
se nuk isha unė shkaktare pėr kėtė ndarje.
Pse nuk mė lė tė mprehem e qetė,
se dhe pak ditė mė kan mbet nga kjo …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Lotet e Mia ....
AlBaNiA PeOpple - Portali Icon_minitimeWed May 23, 2012 7:39 pm nga irsi
AlBaNiA PeOpple - Portali Nxegylhq


Lotėt zemrėn lajnė
Fjalėt smė ngushėllojnė
Trishtimi dhe vetmia, shpirtin kėrcėnojnė
Plagėt sgjejnė shėrim, lotėt sgjejnė shtėrrim
Burim i pashtershėm, ėshtė burimi me emrin trishtim.

Forcat pėr …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
DIKUR... .. ehh
AlBaNiA PeOpple - Portali Icon_minitimeWed May 23, 2012 7:36 pm nga irsi
Sa indiferent qė je o zemėr tani
Dikur pėr ty isha perendi, por tani sjam asnjėri
Dikur mė falje tė gjitha, gjithēka qė zotėroje
dhe zemrėn po ta kėrkoja, ti menjėherė ma dhuroje.

Dikur unė isha gjithēka pėr ty
Nė kėtė botė asnjė pėr ty …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Zemra e lenduar.
AlBaNiA PeOpple - Portali Icon_minitimeWed May 23, 2012 7:28 pm nga irsi
AlBaNiA PeOpple - Portali B_sh1210


Zemra sot ėshtė rėnduar
nga plagėt e torturuara
Ajo ėshtė kaq shumė e mėrzitur
se ka njė jetė tė tėrė duke tė pritur
Zemra rėndohet dhe rėndohet
Nga kafazi do tė largohet
qė ty tė tė …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Duke lotuar!!!
AlBaNiA PeOpple - Portali Icon_minitimeFri Dec 09, 2011 1:29 pm nga Jolaaa
Nese me sheh ne ender mua duke lotuar. Mos u zgjo nga gjumi per te me kerkuar. Une do te jem shum large ku askush te mos te me shohe. Por ti mos u merzit jeten prap vazhdo. Nese vjen prap per te me kerkuar do te ta tregoj vendin se ku kam …

[ Mė shumė ]
Komentet: 1
Historia shqiptare
Navigacion


Google


FJALOR->> Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic ♥●•٠Poezi Dashurie٠•●♥
Lojra Games
PORTOKALLI
Most active topics
Bised E Lire Midis Antareve
Amor
Pėrshėndesni njėri - tjetrin
foto poezi
A Ju Pelqen Ky Web
Barcaleta pikante
MiRe Se Ju GjeTa pipzA =p
Foto me levizje me te bukurat by Onufri
histori e shkuter :D
Cfare eshte Astronomia?
Gjeni.Shpirtin.Tuaj.Binjak
Keywords
FUN PAGE