Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Lotet e Mia ....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
irsi
antar i ri
antar i ri
avatar

Male
Postime : 9
Age : 25
Vendodhja Vendodhja : berat
Anėtarėsuar : 05/01/2010

MesazhTitulli: Lotet e Mia ....   Wed May 23, 2012 7:39 pm
Lotėt zemrėn lajnė
Fjalėt smė ngushėllojnė
Trishtimi dhe vetmia, shpirtin kėrcėnojnė
Plagėt sgjejnė shėrim, lotėt sgjejnė shtėrrim
Burim i pashtershėm, ėshtė burimi me emrin trishtim.

Forcat pėr tė jetuar mbaruan
Shpresat pėr lumturi u harruan
Shkėndija e dashurisė po vegon
Zemra rahjet e saj po ngadalėson
Dashuria iku, u largua
Gjithēka qė lindi te unė, u shua.
U zhdukėn ditėt e shkuara
U tretėn nė lotėt e pikuara
Iku shumė larg, me vrap vrapoi
Gjithēka qė mė kishte falur e robėroi
Robėroi dhe zemrėn time tė shkretė
Qė pa tė skam se si e kaloj kėtė jetė ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lotet e Mia ....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Poezit Me Te Bukura!!!-
Kėrce tek: