Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 pershendetje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jolaaa
antar i ri
antar i ri
Jolaaa

Female
Postime : 12
Age : 33
Vendodhja Vendodhja : itali
Anėtarėsuar : 08/12/2011

pershendetje Empty
MesazhTitulli: pershendetje    pershendetje Icon_minitimeThu Dec 08, 2011 10:27 pm

Mirmbremaaa pershendetje 1371890812
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje    pershendetje Icon_minitimeThu Dec 08, 2011 10:29 pm

hahaha mirmbrema dhe mire se erdhe po mos qaj shume se nuk kemi leck te fshijme cimenton

____________________
pershendetje Crows8js4em0yf
pershendetje Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
Jolaaa
antar i ri
antar i ri
Jolaaa

Female
Postime : 12
Age : 33
Vendodhja Vendodhja : itali
Anėtarėsuar : 08/12/2011

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje    pershendetje Icon_minitimeThu Dec 08, 2011 10:39 pm

ihihihihih ka sa duash pazari i kucoves lecka per te fshire cimenton Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje    pershendetje Icon_minitimeThu Dec 08, 2011 10:40 pm

po puna eshte se nuk kemi pastruse Razz

____________________
pershendetje Crows8js4em0yf
pershendetje Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
AnGeL_DrEamS

Male
Postime : 403
Age : 28
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje    pershendetje Icon_minitimeThu Dec 08, 2011 10:40 pm

Pershendetje Jolaaaaa !

____________________
pershendetje 87205658
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
Jolaaa
antar i ri
antar i ri
Jolaaa

Female
Postime : 12
Age : 33
Vendodhja Vendodhja : itali
Anėtarėsuar : 08/12/2011

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje    pershendetje Icon_minitimeThu Dec 08, 2011 10:54 pm

Pershendetja Anegel...Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Jolaaa
antar i ri
antar i ri
Jolaaa

Female
Postime : 12
Age : 33
Vendodhja Vendodhja : itali
Anėtarėsuar : 08/12/2011

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje    pershendetje Icon_minitimeThu Dec 08, 2011 10:55 pm

Ti Ali baba....mer meribanin e bashkis si pastruse..hiqe nga gjendja civile boll punoi atje ajo Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje    pershendetje Icon_minitimeThu Dec 08, 2011 11:04 pm

e kane debuar me duket Razz

____________________
pershendetje Crows8js4em0yf
pershendetje Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
Jolaaa
antar i ri
antar i ri
Jolaaa

Female
Postime : 12
Age : 33
Vendodhja Vendodhja : itali
Anėtarėsuar : 08/12/2011

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje    pershendetje Icon_minitimeThu Dec 08, 2011 11:07 pm

aiaiaiaiaiaiai ngelen kucovaret pa bere cilibrimet tani Razz
Ne te dy kur do divorciohemi eeeeeee?Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
gesi
antar i ri
antar i ri


Male
Postime : 1
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : tiran
Anėtarėsuar : 20/06/2012

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje    pershendetje Icon_minitimeWed Jun 20, 2012 8:02 pm

mirmbrema Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje    pershendetje Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: