Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Nje poezi per veren

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Adea Spa...
antar i ri
antar i ri


Female
Postime : 8
Age : 21
Vendodhja Vendodhja : pejė
Anėtarėsuar : 14/07/2012

MesazhTitulli: Nje poezi per veren   Sun Jul 15, 2012 12:44 pm

Erdhi vera o femij,
erdhen pushimet o te rinj,
erdhen pemet e perimet,
me to edhe vitaminet,
erdhen lulet me te bukura,
me to shume momente te lumtura,
erdhi vapa shume e nxehte,
te punosh nuk eshte lehte,
erdhi deti e pishina,
e naten deri vone na rina,
erdhi vera kete e di,
por ajo kalon si me magji.
Erdhen lojrat e argetimet,
te gjithe i shijuan pushimet. Cool Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nje poezi per veren
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Poezit Me Te Bukura!!!-
Kėrce tek: