Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 poezia me e bukur per vendin tim

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Adea Spa...
antar i ri
antar i ri


Female
Postime : 8
Age : 22
Vendodhja Vendodhja : pejė
Anėtarėsuar : 14/07/2012

MesazhTitulli: poezia me e bukur per vendin tim   Sat Jul 14, 2012 9:09 pm

Peja zemra e kosoves,
me ujin e pijshem te rugoves,
me malet e tij sheruese,
e gjith kosova duhet te jet krenuese,
kemi parkun karagaq,
nga parqet e tjera aty eshte paq,
pastaj vjen lumi i bardh,
qe nga malet ai ka adh,
bukurin na dhurojn edhe zatrat,
pastaj vin edhe fshatrat,
kemi kengeter shum te talentuarkemi edhe banor tjer te shquar,
Te vecuar jemi(kosova),se Pejen e kemi.
Ja pra kjo eshte Peja,mos nguro e eja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: poezia me e bukur per vendin tim   Sat Jul 14, 2012 9:54 pm

Adea Spa... ..... shum e bukur poezia ...te lutem prezantou ne forum......si te gjith miqt e tjer... http://www.shpirtilir.com/f3-prezantimet-e-antareve

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
poezia me e bukur per vendin tim
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Poezit Me Te Bukura!!!-
Kėrce tek: