Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 humor:testi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Adea Spa...
antar i ri
antar i ri


Female
Postime : 8
Age : 22
Vendodhja Vendodhja : pejė
Anėtarėsuar : 14/07/2012

humor:testi Empty
MesazhTitulli: humor:testi   humor:testi Icon_minitimeSat Jul 14, 2012 11:42 pm

Tregoni sa vija i shihni ne kete tabel?-pyet mjeku i syve pacientin duke ia treguar atij tabelen.-Ne cilen tabel? tha pacienti i habitur. Very Happy Very Happy Very Happy Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
humor:testi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Humor-
Kėrce tek: