Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Rambo del nė pension

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Rambo del nė pension   Mon Jul 26, 2010 11:44 am


Sylvester Stallone njofton se nuk do ketė njė seri tjetėr tė sagės
“Rambo”, duke u dhėnė fund zėrave pėr realizimin e njė tjetėr serie
aksioni.
Aktori ka punuar prej muajsh me projektin “Rambo 5 : the savage
hunt”, bazuar nė romanin e James Byron Huggins, por gjithcka ka
dėshtuar.
“Rambo tashmė ka dalė nė pension dhe jam 99 % i sigurt qė nuk do rikthehet mė”, theksoi aktori hollivudian.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Rambo del nė pension
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: