Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Kėpucė qė prodhojnė rrymė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Kėpucė qė prodhojnė rrymė   Sun Aug 01, 2010 9:56 pmNga pamja e jashtme mund tė ngatėrrohen shumė lehtė me kėpucėt e
zakonshme, por nuk janė tamam tė tilla.Bėhet fjalė pėr kėpucėt qė mund
tė prodhojnė energji duke ecur. Shpikja mė e fundit ėshtė prezantuar nė
Romė gjatė konventės telemjekėsore tė organizuar nga Zyra Shėndetėsore
e Mbrojtjes.Kjo teknologji mund tė pėrdoret nė misione ushtarake por nė
tė ardhmen edhe nga astronomėt. Nuk janė vetėm kėpucėt qė mund tė
prodhojnė energji, pasi njė gjė tė tillė mund ta bėjė edhe canta,
eficenca e sė cilės rritet me rritjen e peshės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Kėpucė qė prodhojnė rrymė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Teknologji-
Kėrce tek: