Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Shtėpia

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Shtėpia   Thu Jan 13, 2011 5:20 pm

Shkon shqiptari nė Gjermani dhe po i vjen shurra. Kėrkon WC por nuk mundet me gjet dhe pshurr para njė shtėpije. Del i zoti i shtėpis e i thot duke bertit:
- Pse po pshurr para shtėpis mer???
Shqiptari pergjigjet po duke bertit:
- Po ti pse e ke ndėrtu shtėpin para k***t tem more??

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Shtėpia
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Humor-
Kėrce tek: