Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 Oficeri dhe Ushtari

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 35
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

Oficeri dhe Ushtari  Empty
MesazhTitulli: Oficeri dhe Ushtari    Oficeri dhe Ushtari  Icon_minitimeThu Nov 03, 2011 12:39 pm

Oficeri dhe Ushtari  Ushtari


Ben ushtarit i vdes mamaja po nuk dinte gje. Shoku i vet qe e mori vesh
nuk ja bente zemra tja thoshte prandaj i thote oficerit qe tja jepte
lajmin e zi, por ju lut qe ta bente pak me takt se Beni ishte shum i
lidh me mamane.
Oficeri i therret gjith ushtaret dhe u thote te
vihen ne rresht. Pasi vihen ne rresht oficeri u jep urdher qe te gjithe
ata qe e kane mamane gjalle te bejne nje hap para. Dhe Beni shkret ben
nje hap para kur oficeri i thote
- Ku shko ti mer Rot .K shko mbrapa shko Very Happy

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Oficeri dhe Ushtari
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Humor-
Kėrce tek: